Svět se nezastavil, akcelerujeme dál

Ostatní

Svět se nezastavil, akcelerujeme dál

Tato doba není jednoduchá pro nikoho z nás a i my jsme se v programu museli rozhodnout, jak vyřešit dnešní situaci. K 19.3. jsme obdrželi rekordní počet přihlášek do dalšího kola programu, které mělo začínat v dubnu.

Rozhodli jsme se ale spustit zkrácenou, cca 3 měsíční, verzi našeho akceleračního programu, ve které přednostně podpoříme startupy, které nabízejí řešení pro současnou mimořádnou situaci. Ať už se jedná o aplikace pro homeschooling, organizovaná dobrovolnická činnost, aplikace pomáhající s home office apod. O vybraných projektech vás budeme informovat. Jsou to takové, které svůj projekt mohou spustit v podstatě obratem a pomoct v dané situaci. Budeme jim k dispozici s veškerým svým know how, které jim můžeme nabídnout, abychom vše urychlili.

Klasický program posouváme zhruba o tři měsíce a všechny přihlášené startupy projdou výběrem až v červnu. Zároveň jsme znovu otevřeli možnost přihlašovat se, a to až do 4.6.

Věříme, že až se situace uklidní, budeme moci akcelerovat spoustu skvělých a inovativních projektů.

Přejeme vám všem pevné zdraví a jsme vám pro případné dotazy k dispozici na adrese startit@csob.cz.

Tým Start it @ČSOB

Čím právě žijeme?

Akcelerátor je intenzivní program, který má za cíl nastartovat váš byznys a „poslat ho do světa“. Víte, jak čas v akcelerátoru využít naplno? Poradí vám…

Akcelerátor je intenzivní program, který má za cíl…

Mnoho odborníků se shoduje na tom, že po skončení pandemie koronaviru nebude svět takový, jaký byl dříve. Očekává se, že krize spojená s pandemií…

Mnoho odborníků se shoduje na tom, že po…

Všechny články

akcelerační program pro tvůj start-up

Prodlužujeme do 4.6.2020

Přihlas projekt

Praktické tipy a rady