Nechte se inspirovat na Demo day

Ostatní

Nechte se inspirovat na Demo day

Chcete se nechat nabít pozitivní energií, poslechnout si zajímavé a inspirující příběhy a zároveň být součástí dění?

Tak to máme pro vás dobrou zprávu. 2. prosince pro vás chystáme náš první Demo day, kde se představí ty nejlepší startupy, které prošly naším akceleračním programem za poslední dva roky.

Celým odpolednem vás provede skvělý a ve startupovém prostředí známý Martin Vasquez. Záludné otázky expertů položí Přemysl Rubeš z Presto Ventures, Marek Moravec z Nation1 a Dan Šenkýř z Keiretsu Forum. A jaké startupy se představí? Těšit se můžete na:

A nezapomeňte, že to budete právě vy, kdo svým hlasem rozhodne, kteří jsou ti tři nejlepší a získají od nás cenu. Jediné co proto musíte udělat, je zaregistrovat se a do kalendáře vám přijde pozvánka s odkazem na živé vysílání. Jeden klik a jste tam ????

Těšíme se na vás a věříme, že vás bude Demo day bavit,

Tým Start it

Registrace zde: https://event.startit.happenee.com/events/start-it-demo-day

 

Čím právě žijeme?

Ještě před pár týdny měl pojem udržitelnosti v našich úvahách souvislost výhradně s klimatickou změnou. Agrese Ruska vůči Ukrajině ale navždy změnila zaběhnutý život evropských…

Ještě před pár týdny měl pojem udržitelnosti v našich…

Až do 14. dubna přijímáme přihlášky do další akcelerace. Stále máte tedy dost času se přihlásit. Jestli máte jakékoli otázky, nabízíme vám termíny online…

Až do 14. dubna přijímáme přihlášky do další akcelerace.

Všechny články

akcelerační program pro tvůj start-up

Přihlas se do 20.10. 2022

Přihlas projekt

Praktické tipy a rady